Novinky

Vánoce, sváteční dny a Vstup do nového roku ... aneb poslední aktualita v tomto roce

28.12.2013 18:38

Tak Vánoce jsou již za námi. Užili jsme si je v poklidné náladě a tyto následující dny nám hlavně Betty spestřuje pískáním svého nového balonku :-) 
Za pár dní tu máme konec roku a začne nám rok nový. Pro nadcházející rok mám již hrubé představy co bych ráda stihla a doufám, že se určitým způsobem posuneme kupředu :-) S posledním dnem v roce se hlavně Majda s Benem budou potýkat se stresující atmosférou ohňostrojů, které provázejí oslavy příchozího nového roku. No, snad to přežijeme bez úhony jako roky minulé :-) 

Letos jsem na PF neměla čas a hlavně ani počasí tedy moc nepřeje. Sníh není a já nebudu vyrábět "zelené" PéeFko :-/ 

Všem čtenářům našich webovek přeji s celou smečkou do nového roku 2014 hlavně zdraví, pohodu, spokojenost, lásku, štěstí, mnoho úspěchů, žádná trápení a pohromy. Ať se Vám splní Vaše nejtajnější tužby a hlavně...ať nám všem ti naši nejúžasnější chlupáči dělají stále radost    :-) Pour Féliciter 2014

S další aktualitkou se se smečkou přihlásíme někdy v lednu 2014 a web začne opět hýřit novinkami už tradičně až s příchodem jara a započetím našich aktivit, od kterých si dáváme zaslouženou pauzu ;-)

Vypukla zimní pauza!

07.12.2013 17:43

Máme tu začátek prosince a společně s ním nám začíná naše zimní agilityní pauza na zotavenou :-) Samozřejmě, že nehodláme hodit nožky nahoru a vůbec nic nedělat, ale kdo nás zná tak ví, že nuda je pro nás cizí slovíčko ;-) 
Vím, že aktualizace webu začínám dost šidit, ale s přibývajícími lety a hlavně jelikož jsem člověk zapojený do pracovního procesu tak už logicky nezbývá čas na blbinky a ani na velmi časté aktualizace jako tomu bylo kdysi. Samozřejmě, že se čtenáři webu nemusejí obávat, s příchozem další sezóny, tudíž od jara 2014 bude web četněji aktualizován, neboť mě k tomu donutí akce.
Včera ve večerních hodinách i u nás napadl poprašek sněhu a abych pravdu řekla, tak já jsem se s Bettulí celkem dobře vyblbla :-) Majda s Benem to berou už s rezervou, ale černobílka prostě sníh zbožňuje a já jsem ráda, když má radost :-) Dnes také sněžilo, tak doufám, že sníh vydrží alespoň do ledna :-) Náš kalendář na příští rok byl maličko zaktualizován.

Českolipský podzim

20.10.2013 20:52

Omlouvám se za dlouhou odmlku v aktualizaci webu, ale hold už není tolik času jako dřív :) 
Máme za sebou (a před sebou snad ještě také) krásné podzimní dny, prosvícené sluncem a barvami, které si pro nás příroda každoročně připravuje ;) 
Ovšem kromě těchto nádherných procházek máme za sebou také nějaké podzimní akcičky a ještě na jednu se chystáme. 
Letos poslední trénink pasení se vydařil jak co se počasí týče, tak i našeho výkonu. Betty už snad konečně pochopila, že se ovečky nemusí štvát pořád dokola, ale že není od věci se hodit do klídku a na povel zalehnout a nechat ovečky zastavit. Já se kolem stáda sice pořád motám jak vítr v bedně, ale i to snad časem příjde. K ovečkám se znovu chystáme až na jaře. 
Další akcičku, kterou máme úspěšně za sebou je původně neplánovaný intenzivní trénink pod taktovkou Nikol Hanačíkové. Na tréniku jsem nejprve nevěřila, že bychom ty parkury mohly dát, ale hádejte co? My je daly a ještě navrch si odnesly príma rady a poznatky do dalšího tréninku a už se těším až je budeme s chutí aplikovat. Takovéhle akce mám ráda - príma lidi, úžasná atmosféra, počasí na jedničku, organizace jedna báseň, no prostě víc takových akcí :) 

Jinak si se smečkou užíváme barevného a slunečného podzimu. Pilně trénujeme, někdy lenošíme a prostě vůbec, jak se nám zrovna chce ;) 

Buřt Cup

15.09.2013 12:46

Tak včera jsem si pro letošek naposledy (konečně :D ) zazávodily. Zkouška nám zase proklouzla mezi prsty a tlapkami, ale což, snad se zadaří příští sezónu. Videjko není, povídání napíšu až budu mít více času ;), výsledky jsou na svém místečku a v kalendáři se Buřt cup přesunul do již proběhlých akcí :) 
Byl to prímový den ;) počasíčko vyšlo, doufám, že bude více takovýchto podzimních dnů ...

Turnov-Zrdcalová koza

01.09.2013 08:32

Tak článek, tentokrát i video a některé výledky na svých místech ;) 

11. Zahrádecké slavnosti

25.08.2013 10:13

Včera jsme poprvé vyrazili na Zahrádecké slavnosti, kde má náš klub každý rok předváděčku agility. Já jsem byla požádána o dogdancingové vystoupení. Vystoupení jsem připravovala několik měsíců. 
Počasí nám přálo a chvilkami bylo i více teplo než bych si přála. V dopoledním vstupu jsem se předvela s holkama v ukázkách agility. Obě byly moc šikovné. Nejvíce potlesku si vysloužila Majda, za překonání houpačky :) Pokud jste nás někdy tuto překážku viděli zdolávat, tak chápete. Pro ty, kteří ne... Majda vyběhne až nahoru na konec zóny, tam se zastaví a ještě až po chvilce se houpačka začne pomaličku sklápět. Majda počká, až to s ní buchne o zem a teprve pak seskočí :D No prostě z toho byli lidi úplně paf :D 
Bettynka si trošku zalumpačila. Náběh do slalomu měla, ale pak to vzala ob tyčku :/ a ke konci tam dělala takovou myšku, že mě to až rozesmálo :) 
Dopolední ukázka byla za námi a my jsme si došli do místní hospůdky na oběd :) Porci 2 řízků s bramborovým salátem jsem jen těžko do sebe mohla "nasoukat" celou. Takže salátu jsem moc nedala, ale řízky jsem zdlábla oba :D Trošku jsme pokecali, já při naposlouchávání hudby hrála tichého blázna, který si krokuje sestavu, abych se vešla do toho prostoru :) Pak jsem Majdu opět předvedla v ukázce agility a hned co se odběhalo jsem nastoupila s Bettulí na ukázku dogdancingu. Jen co jsem viděla, kolik lidí na nás kouká, tak jsem měla chuť se zase otočit a nevystupovat. Ale řekla jsem si, že to zkusím, stejně budu koukat na Tytýska a lidí si všímat nebudu :) Mávla jsem si na hudbu a s Bettulí jsme předvely co umíme. Ikdyž jsme nemohly předvést zdaleka vše, co v nás je, tak si myslím, že jsem vybrala celkem efektní tríčky. 
Ty, které se lidem líbily více než ostatní nám odměnili potleskem. Zprvu jsem měla strach, jestli to nebude Bettule vadit, ale mé obavy byly zbytečné. Chvílemi jsem musela zaimprovizovat, protože jsem občaspřeběhla hudbu, nebo se maličko opozdila, ale z ohlasů po vystoupení si myslím, že se to lidem líbilo. Krátce po vystoupení si Bettule užívala mazlení od lidí ze cvičáku i diváků. 
Takže byla to pro nás zase užitečná zkušenost a pokud bude zájem i za rok, určitě zase nějakou ukázku připravíme :) 

ČIVAVA CUP 2013 alias Madlenky závodní derniéra...

18.08.2013 12:07

Asi se budu opakovat, když začnu článek tím, že akce, na kterou se celý rok těším a která nemá konkurenci je za námi. Ale prostě je to tak. Letošní Čivava cup se pro nás lišil tím, že jsme tam jeli naposledy. Ano, Madlenka měla včera svojí agility derniéru. Tentokrát více info na příslušných místech :) 

Doplněny akce na podzim a přidán nový odkaz

16.08.2013 20:58

Tak, zase jsem se maličko "pošťourala" v kalendáři akcí a něco doplnila, odmazala, upřesnila. No, však se podívejte sami. 
Odkazy se rozrostly o další psí smečku. Káťa má 2 borderky a 2 "howíky" :) S Betty k nim jedeme na podzim na semináře a intenzivky, ať už agilitní či frisbee, na všechny se moc těšíme a už aby tady byl ten podzim :)
Některé další tréninky mám v mém soukromém jednání, jiné třeba ještě nebyly vypsány, takže vyčkáváme a pravidelně nakukujeme zda už propozice nespatřily světlo světa :)

Zítra se s Majdou chystáme na ČIVAVA CUP do Dvora Králového nad Labem. Na tuto akci se těším vždy celý rok, takže přípravy právě vrcholí a zítra si to hodláme užít se vším všudy. :)  

Aktualizace kalendáře :)

11.08.2013 19:22

Dneska jsem aktualizovala náš kalendář akcí pro letošní rok. Na podzim máme v plánu se zúčastnit hned několika tréninků, seminářů a intenzivek. Něco bude buď přes někoho, něco si sjednávám soukromě sama. Na letošní podzim se vzhledem k plánovaným akcím velmi těším a doufám, že počasí bude sdílné a nebude "dělat potíže" :D 
A doplnila jsem některé restíky z minulých akcí, takže nahlédněte do článků a do výsledků ;) Ikdyž, kdo sledoval novinky, tak už všechno dávno ví ;) :) 

ÚPF=Ústecký psí festival - zážitek, na který se nezapomíná :)

04.08.2013 18:29

Poslední dva dny dovolené jsem trávila v Trmicích na ÚPF. V sobotu jsme se s Betty účastnily 3zkoušek agility. Ačkoliv jsme si opět žádnou zkoušku neodvezly, vůbec nám to nevadilo. Ve 2 zkouškách jsme se DISkly, jednou úmyslně, podruhé mým nešťastným vedením. Jeden běh jsme ovšem doběhly. Škoda chyby ve slalomu, protože jinak bychom zkoušku měly. Ale takové to coby kdyby, necháme stranou. Oba dny jsem si neskutečně užila. Počasí bylo, inu velmi teplé :D Horko bylo neskutečné. V neděli jsem jela koukat, protože frisbee mě už nejednou nadchlo (jen nám na nějaké extra trénování nezbývá moc času, ale i to se snad změní). Navíc "frisbeečkáři" jsou neskutečně pohodoví a přátelští lidé. No prostě radost koukat. Výkony byly super. 
V neděli byl připraven dosti bohatý program, takže jsem běhala od jedné plochy ke druhé a moc jsem toho věru nenaseděla. Celý víkend mi dělaly společnost nejen agiliťácké kamarádky. Poznala jsem také spoustu nových lidí a psů. A aby to nevypadalo, že jsem celý víkend "jen" běhala, koukala a fandila, tak jsem také nakupovala :D Rozšířila jsem naši zásobu frisbee disků a knihovničku o frisbee publikaci. Také slušivou kšiltovku s pacičkama jsem tam pořídila, ikdyž nevím proč, když jsem si čapku chtěla vyzkoušet, tak na mě pán koukal tak nějak divně. Ale přeci si nekoupím něco, co si nevyzkouším, taky by mi mohla být čepice přeci malá nebo neopak velká a nebo by mi nemusela sedět ... U krámku Zero DC jsem taky udělala tržbu, nakoupila jsem obojky a pískací míčky, které ma Bettulka tolik ráda. No prostě každý psík dostal něco z ÚPFka "na památku" Všechno se zkrátka popsat na webu nedá, ten víkend musí člověk zažít a já už teď vím, že za rok se určitě zase většina z nás potká na ÚPF, alespoň já tam mám určitě namířeno. 

 

Webové restíky, jako doplnění do výsledků atd. dodělám někdy v průběhu týdne :) 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>