Novinky

Pasení v Dolní Suché

16.06.2013 13:58

Na dnešní dopoledne jsme se už konečně rozhoupali a vyrazili s Betty na pasení oveček směr vesnice Dolní Suchá (u Hrádku nad Nisou). Pasení mě nadchlo a určitě se na pasení zase zastavíme, až nám výjde čas :) 
Bettule se k ovečkám celkem měla, krásně je obíhala, občas si jednu oddělila a chtěla si "hrát" s tou jednou. Ale po usměrnění to bylo OK. Ke konci tréninku, kdy už jsem tak nějak věděla co mám dělat, jsem si to užívala a přišlo mi, že už to vypadalo jako pasení :D. Člověk by neřekl na kolik věcí se musí dávat pozor. :D Ve chvíli, kdy si černobílku vzala paní Doubravová je byla radost pozorovat :) a práce pana Q? No prostě úžasný! (rozumněj, pan Q, je Qwert, borderák paní Doubravové). Prý by dnešní výkon stačil i na základní zkoušku vloh ovčáckého psa. Takže dnešek splněn nad očekávání a už se těšíme, až znovu vyrazíme ke stádečku :) 
Do odkazů přidány webky na chs. Z Temného hvozdu :) 

Tak u nás konečně sluníčko :)

09.06.2013 09:03

Sice né moc, sice pár dní, ale konečně tady na českolipsku vysvitlo sluníčko :) Včera jsme si ho dosyta užili na cvičáku a každou chvílí se chystáme na prochajdu na louku, aby se smečka pořádně proběhla. Předpověď počasí slibuje zase déšť a bouřky, tak doufáme, že nás to nechytí někde na cestě. 
S holkama začínám trénovat na zkoušky DD a s Bettulí navíc začínám pracovat dle programu, tak jsem zvědavá co nám to dá, zatím postupujeme celkem plynule kupředu :) 

Borec Severu, Mikulášovice

01.06.2013 18:26

Vše je na svém místě, tak vesele prouzdejte. Bohužel videjko není, protože se záznam neuložil na kameru. 
Poupraven kalendář akcí. 

Fotky z víkendovky jsou tu :)

28.05.2013 19:59

Děkujeme za hezké fotky, fotila Anet od Mika a Defty :) Více tu https://anetaapsici.rajce.idnes.cz/Vikendovka_Stara_Paka/

Malá ochutnávka níže :) 


Víkendovka dogdancingu - Stará Paka

27.05.2013 17:22

Další akce úspěšně za námi ! 
Naučily jsme se s Bettulí zase pár nových triků a už se těším, jak se nám to povede natrénovat. Víkend akorát maličko kazilo počasí, ale suprová parta lidí a skvělá nálada to vynahradila :) 
Článeček je na svém místečku v menúčku :) Fotečky snad v týdnu dají holky na web, tak sem pak hodím odkaz ;) 

Všechna "Béčka" Queen of garden mají své páníčky :)
Přibyl odkaz na Anetu, Mika a Defty :) 

Porta Bohemica, Litoměřice

19.05.2013 09:16

Včerejší závody byly super, organizačně moc hezky zvládnuté, počasí sice zpočátku pozlobilo deštěm, ale odpoledne nás odměnilo hřejivým sluníčkem. Moc se nám nedařilo, ale však jukněte do příslušného políčka v menůčku a posuďte sami. Tentokrát jsem moc ráda, že video nemám, protože bych se na něj nemohla ani podívat :D Ale video snad bude z Mikulášovic :), kam jedeme už za 2 týdny... 
Dneska nám tady svítí a hřeje sluníčko, tak si uděláme velkou procházku po loukách, abychom se po včerejšku protáhly :) 
"B" vrh Queen of Garden dnes "slaví" 8 týdnů a vypadá to, že všechna štěňátka už mají své majitele. Balů má budoucího majitele/majitelku v jednání. Tentokrát celý vrh zůstane "doma" v České Republice a s Bellinkou se budeme v budoucnu potkávat na agilitních akcích. 
Taky se začínáme (tedy hlavně já) připravovat na příští víkend, kdy nás čekají v neděli zkoušky a závody v DD. A dostáváme se trablím každodenního života, aneb to je tak, když si někam založíte CD s hudbou na zkoušky a pak ho za žádnou cenu nemůžete naleznout, ale naštěstí se podařilo, bylo nakonec na poličce ve skříňce :D

Zapomněla jsem se zmínit, že během posledního měsíce nás navždy opustili naše 2 poslední andulky a naší zvířecí rodinku rozšířila králička Winky (plemeno zakrslý černý strakáč), je to černo-bílá slečínka, hodně živoučká a veselá. Bettynka má co na pasení a moc si to užívá :) Kromě Winky se k nám přistěhoval ještě křečík džungarský- Artuš - Jeho noční posiluvnu v podobě běhání na umělohmotném kolotoči jsem si tak "zamilovala" že přes noc bydlí v kuchyni :D - né je to po dohodě, fakt se nedalo spát když začal dělat bordel ve 2 ráno :D

Štěnískové

16.05.2013 20:40

Aktualizace "Béček" - na prodej 2 kluci :) Buddy a Balů ...

Další aktualizace :)

11.05.2013 19:01

Jak jsem slíbila, tak také splňuji :) S příchodem sezóny aktualizuji opravdu hodně často :) 
Tentokrát jsem kromě štěňátkovské sekce našich nevlastních sourozenců zaktualizovala kalendář akcí a už si opravdu, ale opravdu dávám stopku :D Bohužel se nám některé akce tak překrývají, že musím zvolit jen jednu a občas je to opravdu těžká volba. Takže jestli někdo chcete s konečnou (už doufám, že konečnou) platností vědět kde nás do konce roku bude možné vidět, tak neváhejte a nahlédněte do našeho kalendáře :) myslím, že letos jsme se opravdu rozjely co se počtu akcí týče. 

Vytvořena stránka sourozenců

08.05.2013 19:08

Vytvořila jsem vlastní stránečku pro Bettynky nevlastní sourozence "B" Queen of Garden :) Poslední pejsek - Baster pořád volný :) 

Aktualizace našeho kalendáře :)

08.05.2013 18:03

Provedená aktuálka v kalendáři :) 
Inu místo na trénink s Olgou Edrovou, který byl zrušen pro malou účast, pojedeme na závody do Litoměřic :)

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>