Novinky

Beníček slaví 11 let

04.04.2012 06:48

Právě dnes 4.4. před jedenácti lety přišel na svět ten náš báječný kokránek. :) Takže  Beníčku, všechno nej (hlavně hodně zdravíčka).

Aktualizace - kalendář akcí

29.03.2012 18:29

Projela jsem agility závody a vybrala jsem některé další, na které bych ráda jela. Tím pádem jsem aktualizovala kalendář akcí, ale ještě není nic potvrzeného. Možná ještě nějaká neofika pro Madlenku přibydou, možná taky ne, ale to se všechno uvidí :)
Na termíny dogdancingových zkoušek jsem zatím nekoukala, protože stále nevím, kdy si dáme s holkama to repete a jestli vůbec letos :D nebo jestli to necháme až na příští rok :) Zkrátka UVIDÍME :)    

Další víkend pryč

26.03.2012 07:53

V sobotu jsem z holkama vyrazila potrénovat agility, s tím, že si krásně odpočinu od práce a budu relaxovat. To se ovšem nenaplnilo. Bettynka zlobila s odložením na pomyslném startu tak, že mi akorát pěkně nahlodla nervy a já neměla z tréninku vůbec hezký pocit, natož, abych si odpočinula a relaxovala. Nicméně snad to spolu zvládneme. Madlenka ta běhala na jedničku, nebylo jí co vytknout, snad jen to, aby už přestala vyštěkávat bordery. Zkrátka né každá bordera si od ní nechá všechno líbit, tak jako naše Bettý :)

V neděli jsem do práce vstávala ve 4 hodiny ráno (dle starého času tedy už ve 3 !!) No rychle jsem se probrala, ale to brzké vstávání se večer projevilo už ve 21 hodin, kdy se mi zavíraly oči :D Domů jsem z práce přišla akorát na oběd a rozhodla jsem se, že na agility nepůjdeme, že si chci opravdu odpočinout a tak jsme s mamkou vzali celou smečku a vyrazili na louku. Psiska se krásně vylítali a já zrelaxovala :D Lítání na louce jsem ukončili ještě střední procházkou :)  Zkoušela jsem s Betty na louce odložení a celkem to ušlo, takže co to v sobotu bylo ?!

Jako poslední novinku, jsem aktualizovala kalendář akcí. Musela jsem stornovat přihlášku do Mělníka (budu pracovat, takže bych se zkrátka nedostala), stejně tak jsem musela na cvičáku říct, že nebudeme ani na našem pacičkování, protože je to v týdnu a to budu taky pracovat (nejspíš). Naopak jsem nás tedy přihlásila na víkend ke konci dubnu na dvojzkoušky do Ústí nad Labem- Trmice (soutěže klubů se účastnit ale nebudeme). Poslala jsem startovné a zaplatila taky červnový Buřt Cup a hrozně moc doufám, že nám oboje závody výjdou.  

Krásný jarní den

20.03.2012 16:40

Protože se sluníčko dneska celý den snaží svítit co to jde, tak jsem vyrazila nejprve s Betty a potom i s Majdou a Benem na naší oblíbenou louku.
Bettynka se krásně proběhla, její poslušnost se velmi zlepšuje a tentokrát jsem jí mohla nechat volně i v přítomnosti jednoho jorkšíra :) Madlenka zaběhla snad 100 jarním kilometrů, protože celou dobu mi neustále nosila míček a s velkým nasazením pro něj běhala a aportovala zase zpátky :D To Bettynka si po pár desítkách sprintů dávala pauzu a po krátkém vydýchání zase pokračovala :) No a Beníček ten šel opravdu jenom  vycházkově.  Potom jsme zůstali ještě všichni na dvorku a užívali si slábnoucího tepla, které sluníčko vydávalo :) Jen víc takových dní :)

 

Každý pejsek má novou fotečku u svých informací :)

Agilitění

17.03.2012 18:10

Tak a máme tady první oficiální aktualizaci stránek :)

Dneska jsem vyrazila na cvičák v sestavě Majdí, Betty a já :) Počasí bylo přímo jaro-letní. Nekoukala jsem sice na teploměr, kolik ukazoval, ale bylo krásné teplíčko. Obě holky běhaly moc hezky. Samozřejmě jsem jim to občas kazala mým vedením nebo pozdním povelem (jak jinak :D) Domů jsme přišly asi tak po páté hodině a Bettynka lehla a spinká, Madlenka chodí a vypadá maličko unaveně. No zkrátka, obě jsou spokojené, nebo chcete-li spokojeně-unavené :) Já jsem občas chytala dech, ale zas tak dramatický to nebylo. Měla jsem hlavně u Bettynky makat a běžet co nejvíce dopředu, aby mě honila a přidala. Jenomže já, jakmile utíkám moc tak mám tendenci zpomalovat, abych psovi moc neutekla :D Slibuji, že s tím něco udělám, jestli to půjde  :-P

Dnešní agilitní cvičánkování se opravdu vydařilo. Hlavně, aby to počasí už vydželo, povrch ještě maličko vyschnul a bude se běhat jedna báseň :) Takže jaro, čekáme tě a doufáme, že si svůj příchod nerozmyslíš a už doopravdy příjdeš. :)

Plná funkčnost

14.03.2012 11:09

Dneska jsem doděla poslední úpravy a poslední přesuny, ze starého webu. Jistě jste si všimli nové položky v menu- články. Zde budu psát takové ty rozsáhlé "reportáže" z akcí, které navštívíme. Doufám, že se Vám na našem novém webu bude líbit. :)

Máme nové webové stránky

13.03.2012 09:50

Od dnešního dne, jsou funkční tyto stránky, najdete tady všechno, co jsme měli na starém webu (misa19.webnode.cz). Jsou zde přesunuty všechny informace i zápisy z let předešlých, kromě všech novinek, stejně se nikdo nevrací ke starým novinkám z roku 2008, od kdy naše stránky fungovaly.

Nové stránky jsem vytvořila hlavně proto, že název misa19 nevystihoval obsah webu a dlouho jsem neměla pro tu naši smečku název. Již ale skoro dva roky používám označení naší smečky jako Českolipská smečka a to je i nyní náš "oficiální název". Doufám, že tyto stránky se budou těšit takové návštěvnosti, jako ty minulé a že se naše návštěvní kniha brzy naplní stejně milými a krásnými vzkazy, jako ta předešlá :)

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10