Novinky

Tenesco May cup 2013

05.05.2013 16:25

Z dnešních závodů jsme přijely celkem brzo, všechno hezky plynule probíhalo. Z dnešních běhů mám radost, ikdyž jsme se ve zkoušce A2 diskly hned na začátku, tak jsme to potom proběhly čistě a radostně :) Jedinýž běh jsme dokončily čistě, ale  dneska zůstaly všechny tyčky nahoře :) Video nebude, fotky taky ne, ale výsledky a povídání jsou na svém místečku :) A v zase do roka a do dne ;)

9. Českolipské pacičkování alias pořadatel a závodník na druhou je celkem zápřah :)

04.05.2013 18:25

Tak jak jsem slibovala, tak nám začala závodní sezóna. Hned první akci jsme si střihli jako závodníci i jako organizátoři. Počasí bylo fajn, ikdyž nás chvíli pozlobil déšť, ale jinak si myslím, že to bylo super. S Betty jsem běhala oficiální závody a Majda proběhla závody neoficiální, ve kterých jsme měli letos poprvé ktg. XS. Všechny výsledky jsou na svém místě, kde mají být. Videa tentokrát nemám, veškerou techniku jsem nechala doma a tak doufám, že alespoń někde objevím pár fotek, protože fotoaparáty tam cvakaly ;) 
Zítra se s Tytýskovou chystám na May Cup na Mladoboleslavské výstavišté Krásná Louka. Takže nás to zítra čeká znovu, akorát už bez té pořadatelské činnosti. 

Začínáme sezónu :)

21.04.2013 18:22

Za dva týdny se můžete těšit na četnější aktualizace našeho webu, protože začneme sezónu a už se toho bude dělat víc :) 

Včera jsem byla na cvičáku s Majdou a ta naše malá tryskomyška nezklamala! Nic nezapomněla a lítala jako blázen, že jí občas na parkuru ani neviděli :D Dneska jsem byla s Betty a co se odložení týče, tak se to opravdu zlepšuje a máme ještě dva týdny na to, abychom to vyšperkovaly... 
Odpoledne jsme s Betty navštívily její sourozence z vrhu "B" Queen of Garden. Všichny štěňátka do jednoho jsou hezky aktivní a chviličku neposedí. Volní jsou 2 pejsci a černobílá fenečka :) Více informací přímo u chovatelky (www.queen-of-garden.estranky.cz)
Na cvičáku jsme si ve volné chvilce taky zaházely frisbee a příjde mi, že jsem po zimě maličko protáhla svoje hody :D Žádný zázrak to tedy není, ale už házím dál než loni. 
Poslední část dnešní aktualizace je zaktualizování našeho termínového kalendáře, kam se chystáme. Něco jsme musely zrušit, něco jsme zase přidaly, však se podívejte a uvidíte sami ;) 

Ben a Betty slaví narozeniny :)

05.04.2013 20:22

Ve čtvrtek 4.4. oslavil své již 12. narozeniny náš zrzavý kokránek a dnes 5.4. oslavila své 3. narozeniny i ta moje černobílka ušatá :) Doufám, že je bude provázet i nadále zdravíčko :) 

Trénování s Evou Linkovou

16.03.2013 18:15

Dneska jsme jely s Bettynkou na druhý letošní trénink. Trénovalo se ve Sloupu v hale pod taktovkou Evči Linkové. Moc krásně jsme si zaběhaly, ale ještě nejsem tak správně rozběhaná, jak by bylo potřeba. Bettynka se moc snažila, občas sice pozlobila na odložení, ale jinak jsem s novým způsobem odložení na startovní čáře moc spokojená, za celý trénink mi jenom jednou nezastavila zónu na kladině (ale zóna prý byla seběhnutá až dolů :D ), náběh do slalomu taky super, ještě ho víc dopilovat :) 
Jinak co zbytek smečky? Doma pilně trénujeme blbinky a jinak si Majda s Benem užívají odpočinku. Majdu čeká trénování až příjde lepší (hlavně pro ní teplejší) počasí. 

Trénink v hale

23.02.2013 20:34

Letos jsme poprvé jely trénovat do Sloupovské haly k Pétě Haspeklové a ikdyž počasí bylo dosti mrazivé, byly to úžasný 4 hodiny :) 
Betty na to, že dlouho neběhala, tak to se moc snažila, nakonec i to odložení trochu vypadalo. Občas dělala, že vůbec neví co se od ní chce, ale myslím, že to bylo tím dlouhým netrénováním, no zkrátka už aby bylo jaro :D
 

Akcindy :)

26.01.2013 13:55

Aktualizovány akcičky. 
Bettynka tento týden už snad doléčuje zraněnou nožku (na pravé zadní měla mokvavou ránu, asi se někde řízla a přehnala to s olizovací péčí) 

První letošní aktuálka :)

09.01.2013 11:00

A je to tady, první aktualizace roku :) 
Byl doplněn kalendář akcí a pomalu to vypadá, že se to blíží do finální podoby. Letos nás čeká opravdu hodně akcí a na všechny se už moc těším. Mezi nimi nás také čeká náš první tábor. Pojedeme do Staré Paky na tábor agility a dogdancingu, kde se nás ujme Bára Štouračová, Káťa Veinlichová a Vanda Gregorová.
Bylo spuštěno také přihlašování na agility závody pořádané naším klubem agility Česká Lípa. Zveme všechny závodníky a né jenom pro oficiální závody. Odpoledne budou totiž následovat i závody neoficiální. Tento rok poprvé zařadíme kategorie Z-XS a XS pokročilých. A když už, tak pořádně, takže výsledky z těchto kategorií budou zařazeny do soutěže o minimaxipsa roku 2013! Přihlásit se je možné na www.agility-cl.websnadno.cz :) Na všechny už se moc těšíme. 
Se smečkou začínáme už opět trénovat, ikdyž nám plány zatím hatí počasí, protože skoro neustále prší a zamračená obloha se ne a ne rozehnat. 
 

PF 2013

20.12.2012 06:45

Všem přejeme veselé Vánoce, pohodové svátky a správný vjezd do roku 2013 :) 

Ohlédnutí se za sezónou 2012 ...

08.12.2012 09:54

Slibovala jsem článek sice s PFkem, ale nakonec jsem se rozhodla, že to napíšu dřív. PéeFko by mělo mít vlatní aktuálku ;) 

Tento rok byl pro nás velmi úspěšný a zajímavý. Hned první akci jsme měli nezvykle už v lednu a to intenzivku s Bárou Lerlovou. Byla to naše druhá intenzivka v hale a odnesly jsme si z toho více než dobrý pocit. Akce nám také nezvykle končily v polovině října a celý kolotoč nám uzavírala zkouška A2 v Trmicích. Rok 2012 nešetřil slovem první, poprvé a jinými jeho použítími. 

První start v A1, první složená DD zkouška, první start v ktg. A2, první složená zkouška A2 a mnoho dalších. Doufám, že nás toho "poprvé a první" čeká také v následující sezóně. A podle mých zamýšlených plánů toho nebude zrovna málo. 

Akce, která se mi nejvíce vryla do paměti a hodně dlouho na ní budu vzpomínat je rozhodně ČIVAVA CUP. Zkrátka to byla pro nás akce opravdu s velkým A a né jenom pro to, jak se nám dařilo, ale prostě pro celé to odpoledne, pro tu srandu. A o tom veškeré aktivity jsou, o zábavě celému týmu, což jsme splnily na jedničku. Nasmála jsem se za tento rok opravdu hodně, ikdyž to ve všech situacích nešlo a přišly i krušné chvíle, ale co tě nezabije, to tě posílí, takže rozhodně se nás jen tak nezbavíte, protože na všem se dá najít něco alespoň trochu pozitivního. Když si celou sezónu vybavím, tak se mi ani nechce věřit, že už je prosinec a blíží se rok nový. 

Na tomto roce si cením nově získaných zkušeností a doufám, že další nové poznatky budou v tom následujícím roce přibývat :) Jak jste si mohli všimnout v našem předběžném kalendáři pro příští rok, tak je vidět, že se mimo pole agilitní budeme i více objevovat na poli dogdancingovém. A né jenom u zkoušek, ale to se nechte překvapit.... Čeká nás také množství seminářů, ať už agilitních či jiných, ale zkrátka chceme si to užít ještě více než letos. Takže doufám, že se nám to podaří. Mimo ohlédnutí, českolipsko naplno zasáhla zima. Sníh a teplota -15 °C je mi svědkem :D Takže jsme hluboko ze skříně vyndali bundičky a na delší pobyt venku se pořádně oblékneme. Ono jít s +20 do -15 je teda sakra rozdíl a zrdraví stavíme opravdu na první místo. :) 

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>