Novinky

Konec roku

13.12.2016 10:39

Já vím, já vím..., ty aktualizace váznou, ale letošní rok jsme pojali v lehčím tempu. Na žádnou akci jsme nevyrazili, občas jsme zavítali na cvičák potrénovat, abychom nic nezapomněli. Však nebojte, rozhodně nezahálíme. A kdo ví, příští rok, kampak nás nohy a tlapky ponesou. 
 

Aktualizace fotek Ellči a Gabči :-) 

Gábi

06.05.2016 20:25

Aktualizace její stránky

Jarní mrňouskové

26.04.2016 13:56

Jak jsem psala již začátkem roku... narodil se mi v úterý 22.3.2016 syn Dominik. Psí smečka ho přijala velmi dobře. Pomaloučku začínáme nějaký ten denní rytmus a brzy se krom procházek vrhneme i na trénink. 

A protože v názvu je množné číslo - mrňouskové, tak ještě jedna novinka. V sobotu naší psí smečku rozšíří malá jorečková Gábi Tiny Angel. Bude dělat společnost naší Madlence, které je po odchodu Beníčka smutno a vždy když přijedu s Bettynkou a Ellinkou tak pookřeje. Bude u nás tedy rušno a určitě se nebudeme nudit :-) 

Beníček nás navždy opustil...

11.03.2016 10:24

S velkou bolestí v srdci a se slzami v očích musím oznámit, že včera 10.3.2016 jsme Beníčka doprovodili na jeho poslední cestě k veterináři...
Odešel tak ve svých nedožitých 15 letech :-(
Beníčkův zdravotní stav se poslední týden natolik zhoršil, že jsme museli udělat toto bolestivé rozhodnutí.

Beníčku už teď nám hrozně moc chybíš a moc na tebe vzpomínáme, ale teď se máš už dobře... 

2016

16.02.2016 18:40

Já vím, já vím rok jsme se vůbec neozvali, ale ono kolikrát není s čím. 
Na moc akcí jsme nebyly. Rok jsme trávily hlavně tréninkem. Aktuálně čekáme přírůstek do rodiny a né zvířecí, a to je doufám dostatečná omluva, proč aktualizace váznou :-) 

Takže se teď aktuálně a psíma holkama snažíme zvyknout na novou životní situaci, která již brzy nastane. Musím říct, že Bettynka je opravdu velmi a velmi vnímavá, okamžitě si změnu mého stavu uvědomila a změnila své chování. Obě holky se neustále mazlí a tisknou na bříško. 
V lednu letošního roku, kdy maličká Ellíčková dovršila svůj první rok života pošupajdila na kastraci, protože štěňátka opravdu neplánujeme, holčička naše maličká je totiž bez papírů, je maličká a má předkus. Je to taková naše fofolová :-) Když už spinkala kvůli kastraci, tak jsme nechali vytrhnout přebytečné zoubky, které nevypadly. Takže 2 špičáky, 2 stoličky a jeden špatný zoubek vpředu, který byl sice už dospělácký, ale kýval se a byl celkově špatně narostlý. A co se nestalo, Ellča začala pořádně baštit (konečně!) a začala nám holka jedna přibírat na hmotnosti, takže aktuální dnešní vážení dopadlo 1827g což už je od kastrace o 100g víc tak máme radost :-)  Jinak Ellči agilitní kariéra je v začátčích, tunýlkujeme jedna báseň, ale zůstaneme pouze na rekreační úrovni, protože to Ellčískovou moc baví, ale protože je malá a drobná, tak to nikam výš nepoženeme, je to přeci hlavně zábava ;-)


V letošním roce bych samozřejmě ráda někam vyrazila, ale po většinou to budou tréninky, protože ačkoliv jsme ještě na Silvestra běhaly, tak přeci jenom vypadneme z kondice. Uvidíme jak to budeme všechno zvládat, nicméně budeme hodně výletkovat s kočárkem . Už teď mám několik nápadů :-) Uvidíme kam nás hvězdy povedou a jestli se ukážeme i někde na závodech. 

A zatím asi poslední novinka - Bettynčina polosestra Bobinka čeká štěňátka, která se mají narodit koncem února - více na jejich webu
www.queen-of-garden.estranky.cz 
 

První aktualizace v novém roce 2015

15.04.2015 20:12

Tak po dlouhé odmlce se vracíme a jsme online :-)

Do nového roku jsme vkročili celkem klidně, plni sil a zdraví :-) 
Beníček a Betty oslavili své narozeniny- bože, kdo by tomu věřil 14 a 5 let. Ten čas neskutečně rychle letí... 

A asi největší novinka, která vás bude jistě zajímat. Smečka byla rozšířena v březnu o novou členku, o které ještě určitě uslyšíte. Nejmladším členem smečky se stala jorkšírská teriérka bez PP, kterou jsme pojmenovali Ellí. Je přesně takovou jakou jsme jí chtěli, nebojácná, s neutuchajícím temperamentem a chutí pracovat. Věřím, že se nám společně bude dařit. Smečka jí přijala bez potíží mezi sebe a dovádějí. Zvláště hry Ellči a Betty jsou úžasné na pozorování. Ale Bettynka je vzorná a dává si pozor na tlapičky :-) 
Aktualizovala jsem kalendář akcí :-) 

Aktualizace po dlouhé době

31.10.2014 16:47

Já vím, já vím... 
vůbec nic mi nemusíte říkat. Vím že za letošní rok, který už se schyluje ke konci jsem těm aktualizacím moc nedala. Ale to je hold vývoj situací.
Všechny akce jsou už letos za námi a čeká nás již tradiční zimní odpočívací pauza, ve které se věnujeme  všem ostatním aktivitám :-)  

Tréninky, akcičky atd.

06.04.2014 12:38

Takže, naše aktivity jsou v plném proudu a bylo přidáno i pár akcí do kalendáře. 
Máme za sebou intenzivní trénink pod vedením Nikol Hanačíkové, kterým byl moc fajn a moc jsme se naučily :-) Uvidíme co dál a ikdyž o nás letos asi na akcích moc nezavadíte, určitě se neválíme nikde v koutě, ikdyž kdo ví, akce pomaličku přibývají :-)

Jaro začíná :-)

23.03.2014 16:51

Tréninky se rozjely v plném proudů. Máme za sebou první trénink pod vedením Evči Linkové. Jiná odpověď, že trénink stál za to a pořádně jsme si ho užily a naučily se zase nové věci, prostě neexistuje :-) 
Příští víkend nás čeká trénink u Nikol. Akci letos asi nebude zdaleka tolik jako v letech minulých, ale což, uvidíme :-) 

První aktualizace v novém roce 2014

16.02.2014 12:12

Ano, konečně jsem se dostala přes všechny ostatní věci zase zpátky k webu a mohu tak napsat nejnovější drby :-) 
Předně tedy proběhla aktualizace plánovaných akcí. Pomaličku začínáme trénovat a odpočinek nám určitě hodně prospěl. Dnešní odpoledne patří prvnímu letošnímu tréninku agility. Tak snad se vrátíme obě celé a zdravé :-)

 

V agility mě letos uvidíte už pouze s mojí Betty. Majďulka vzhledem k věku a hlavně k jejímu zdravotnímu stavu zůstane v aktivním životě, ale tréninky agility a závody už podstupovat nebudeme. Dogdancingově bych ráda vyrazila letos s oběma holkama a uidíme jak se nám podaří splnit mé plány, které jsem si na letošek dala. Letošek se také ponese v duchu frisbee, kde bych chtěla zamakat hlavně na sobě, ale také bych ráda, aby naše házení jako týmu už nějak vypadalo. Nebudou chybět ani tréninky u oveček, běhání, výlety a spousta dalších aktivit. Určitě to bude velmi přínosný rok :-) 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>